MAKEL Backlight Panel Armatür Satışta

0
3116

Makel, elektrik malzemeleri sektöründe 1977 yılında faaliyetlerine başlayan ve sektöründe birçok ilke imza atma başarısı gösteren Türk sermayeli bir gruptur. 

Ürün yelpazesinde yerli üretim Anahtar&Priz,  Grup Priz, Akıllı Bina ve Otomasyon Sistemleri, Otomatik Sigorta, Kaçak Akım Koruma Şalterleri, Kompakt Şalterler, Kaçak Akım Korumalı Kompakt Şalterler, Şalt Endüstriyel Ürünleri, Sigorta Kutuları, Elektrik Aksesuarları, Elektronik sayaçlar ve Ölçüm Cihazları, Led Aydınlatma ürünleri bulunmaktadır.

LED aydınlatma günümüzde gittikçe yaygınlaşmaktadır. Aydınlatma sistemlerinde enerjiyi verimli kullanmak çok önemli. MakelLED Aydınlatma ürünleri bu konuda tüm kullanıcılara yönelik büyük avantajlar sağlıyor. Özellikle aydınlatma ürünlerinin verimli ve uzun ömürlü olması hem tasarruflu hem de kaliteli aydınlatma sağlamaktadır.

Led aydınlatma ürünleri konusunda yatırımlarını sürdüren ve yeni ürün çıkartma konusunda çalışmalarını sürdüren Makel, yerli üretim olarak piyasaya sunduğu Led Aydınlatma ürünlerini pazardan gelen veriler doğrultusunda müşteri istekleri doğrultusunda üretmektedir.

Arkadan aydınlatma anlamına gelen Backlight, saç bir kasanın içinde yer alan led düzeneğinden oluşmaktadır.  Backlight ürünlerinin en göze çarpan özelliğe aynı lümen değerinde aydınlatma için daha az enerji tüketimi gerçekleştirmesidir.

Makel Backlight Led, elektrostatik toz boya kaplı, 0,50 mm kalınlığında metalden üretilmiş mimari tasarım gövde ile dikkat çekmektedir.

Sabit akım çıkışlı, şebeke gerilimindeki dalgalanmalardan etkilenmeyen ve sabit ışık sağlayan etkin güç faktörü düzeltmeli,   yüksek verimliliğe sahip LED sürücü,   ısıl iletkenliği yüksek Aluminyum PCB’ler  ve kablo montajına uygun yanmaz çıkış klemensi ile birçok alanda kullanıma uygun bir üründür.

Makel Led Backlight ürünü mağazalar, ofisler, oteller, okullar, hastaneler, toplantı salonları, alışveriş merkezleri ve marketlerde rahatlıkla kullanıma uygundur.

Led Backlight ürünler 60 x 60 ebadında 36 ve 48 watt olarak üretilmekte olup 3000, 4000 ve 6500 K ışık seçenekleri ile bulunmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz