Light + Building 2020’de Yapılmayacak…

0
6281

Dünya’da yaşanan COVİD-19 Virüsü sebebiyle daha önce Eylül ayı sonunda düzenlenmesine karar verilen fuar yaşanan sürecin tam olarak normale dönmediği için organizatör Messe Frankurt Light + Building fuarını normal takvimi olan 2022 yılına kaydırdı.

Messe Frankurt Türkiye ve Merkez ofisten tüm katılımcılara bir mesaj ile gelişen durumu bildirdi.

Değerli katılımcımız,

Daha önce 27 Eylül-2 Ekim 2020 tarihlerinde düzenlenmek üzere bir kez ertelenen Light+Building 2020 fuarımız, devam eden salgın riski sebebiyle bu yıl düzenlenmeyip normal takvimini takip ederek 13-18 Mart 2022’de düzenlenecektir.

Fuar yönetimi tarafından sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize bugün gönderilen bildiride tüm katılımcıların ödemiş olduğu alan kira bedellerinin tamamının iade edileceği belirtilmiştir. Bu gelişmenin ardından izlenecek diğer adımlarla ilgili Frankfurt ofisimizden önümüzdeki günlerde gerekli bilgiler aktarılmaya devam edecektir.

Mart ayında gerçekleşen ilk ertelemeden bugüne kadar göstermiş olduğunuz anlayış ve desteğiniz için teşekkür ederiz. 2022’deki fuarda sizleri tekrar katılımcı olarak aramızda görmeyi umut ediyoruz. Soru ve yorumlarınız için bana telefon veya e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz