logo

LAMP 83’ün yepyeni ticari platformu “İş Ortağım LAMP 83”

LAMP 83’ün aydınlatma sektörünün ticari profesyonelleri için geliştirdiği ve faaliyete geçtiği günden itibaren büyük ilgi gören, e-ticaret platformu “İş Ortağım LAMP 83”, yeni iş ortaklarıyla hizmet ağını genişletiyor.

55 yıllık tarihi boyunca, Türk aydınlatma sektöründe pek çok ilke imza atmış olan LAMP 83’ün sektörde yeni bir kilometre taşı olan e-ticaret platformu “İş Ortağım LAMP 83” www.isortagimlamp83.com sektör profesyonellerinden büyük ilgi görüyor. Faaliyete geçtiği ilk haftalarda İstanbul, Ankara ve Sakarya illerinden toplam altı iş ortağını bünyesine katan platforma, Türkiye’nin farklı bölgelerinden, kurumsal üyelik talepleri gelmeye devam ediyor.

LAMP 83’ün Avrupa Birliği standartlarına göre üretilen ve A++ enerji verimliliği seviyesine ulaşan ürünleri ile birlikte LAMP 83 tarafından dağıtımı yapılan seçkin dünya markalarının ürünlerinin yer aldığı platforma üye olan sınırlı sayıdaki LAMP 83 İş Ortakları, stok tutma, yıllık ciro taahhüdü, teminat mektubu verme vb. zorunluluklar olmadan, LAMP 83’ün alışılagelmiş ürün & hizmet kalite bütününden 7/24 online olarak faydalanabiliyor.

81 ilde sınırlı sayıda üye kontenjanı ile hayata geçirilen platform kapsamındaki üye firmalar; ürün/stok bilgilerini online olarak görme; siparişten sevkiyata kadar tüm iş ve işlemleri online yürütebilme; farklı ödeme seçenekleri; çok uygun sevkiyat maliyetleri; LAMP 83’ten aydınlatma proje hizmeti alma; kendilerine ayrılan sayfalarda firma ve referans projelerini doğrudan tanıtabilme gibi ticari açıdan pek çok avantaja sahip olabiliyor.

Haksız rekabetten yorulan, karlılık sorunu yaşayan, satmak zorunda kaldıkları marka ve ürünlerin satış sonrası şikayet ve sorunlarının çözümsüzlüğü nedeniyle sıkıntıya düşen, enerji kullanımı açısından verimsiz ve çabuk bozulan LED ürünlerin yarattığı olumsuzluklar ile boğuşan sektör profesyonellerinin, bu yeni e-ticaret platformuna olan ilgisi oldukça yüksek. Dolayısıyla LAMP 83 İş Ortağım ekibi bugünlerde Türkiye’nin dört bir köşesinden gelen başvuruları “İlk gelen, ilk değerlendirilir“ prensibi kapsamında değerlendirmekle meşgul.

 “İş Ortağım LAMP 83” elektronik ticaret platformunun seçkin üyelerinden biri olmak ve bütün bu avantajlardan faydalanmak isteyen tüm aydınlatma firmalarını, başvuru yapmak üzere www.isortagimlamp83.com adresine bekliyoruz.

Share
703 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?