İLKER ELEKTRONİK ARAŞTIRAN VE GELİŞTİREN BİR FİRMADIR…

0
1908

İstanbul Lighting Fuarı öncesinde konuştuğumuz İlker Elektronik Genel Müdürü İlker Aracıkan, LED aydınlatma ürünleri ve fuarda ilk defa yer alacak ürünler hakkında bilgiler verdi.

Firmanız hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz?
1956 yılında ilk temelleri atılmış olan firmamız, 30 yılı aşkın süredir, dünya pazarının önemli markaları ile çalışmaktadır. İLED, LUMINUS, HI-LED, ANYLUX, PROLIGHT, JINBO, LUMINIT, NATIONSTAR ve AEG firmalarının Türkiye distribütörlüklerini yapmaktadır. Türkiye LED ve LED aydınlatma pazarının önde gelen firmalarındandır. Uluslararası alanda LED ve LED aydınlatma ticaretiyle uğraşan en büyük Türk şirketlerindendir. Türkiye pazarında en büyük müşteri portföyüne sahip firmalardan biridir. Mühendislerimiz standart gereksinimler dışında, özel ihtiyaçlarınıza özel çözümler de sağlamaktadır.

Aydınlatma Ürünleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz?
Firmamız LED COMPONENT ağırlıklı satışı ile birlikte; Şerit LED, Modül LED, LED Bar, LED Panel, COB LED, Kontrol Üniteleri, Kontrol Kartları ve LED Ampul vb. ürünlerin satışlarını yapmaktadır.

Fuara özel ilk defa tanıtımı yapılan yeni bir ürün varmı dır?
Şirketimiz bünyesine yeni dahil ettiğimiz “ WOODYMOODY ” marka ahşap masa lambaları ile LED Modül grubunda, İLED mini Modül LED ve LED Bar grubunda da metrede 144’li ürün ilk defa tanıtılacaktır.

Hangi ürünleri fuarda ön plana çıkarıyorsunuz?
Fuarda öne çıkaracağımız ürünlerimiz; Şerit LED, Modül LED, LED Panel, adaptör, Kontrol Kartları ve yeni markamız “ WOODYMOODY ” olarak belirlenmiştir.

2017 Yılı şu ana kadar nasıl geçti?
Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar doğrultusunda, piyasanın kazandığı ve kaybettiği ivmeleri de göz önünde bulundurarak; 2017 yılı bizim için “yeni ürünlerimiz ile ” bol çalışma ve araştırma ve geliştirme odaklı geçti ve geçiyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz