logo

14 Ocak 2019

Akıllı Şehir Aydınlatma Sistemi – ASAS Smart City Lighting System –

İlan Sahibi: LOGIBA aydınlatma
İlan Tarihi: 3 sene önce
İlan No: 2588
Telefon: +90 444 5 730
İl / İlçe: »
Kategori:

ASAS NEDİR ?

Aydınlatmada Yeni Teknoloji Gücünüz
Elektrik şebekesi üzerinden haberleşme kullanılarak geliştirilen ASAS, dış mekanlarda kullanmanız için size birçok kolaylık ve tasarruf imkanı sağlayan inovatif bir aydınlatma otomasyon sistemidir.

Her Ürünle Uyum İçinde
ASAS’ı tüm haberleşme sistemleriyle ve aydınlatma ürünleriyle (LED, Yüksek Basınçlı Sodyum Buharlı, Metal Halide, Florasan Lambalar vb.) tam uyumlu olarak rahatça kullanılabilir ve web tabanlı bir uygulama üzerinden sistemi takip edebilirsiniz.

Ek Kablolama Gerektirmez
Sistemde mevcut elektrik şebekesi üzerinden haberleşme (Power Line Communication) yapıldığı için ek kablolama gerektirmez. Bu nedenle mevcut tüm sistemlere de kolayca uygulanabilir. Armatüre veya direğe monte edilebilecek ürün çeşitleriyle kurulum kolaylığı sağlar.

ASAS ile Işık Tamamen Sizin Kontrolünüzde
ASAS ile aydınlatma sisteminizde kullanılan tüm ekipmanları bir harita üzerinde görüntüleyebilir ve her armatürünüzü interaktif olarak veya senaryolara bağlı olarak kontrol edebilirsiniz. Her armatür için ayrı ayrı ya da armatürleri gruplayarak senoryolar oluşturabilirsiniz. Senaryo bölümünde her cihaz için günlük 8 farklı uygulama (açma, kapama, dim etme vb.) yapılabilmektedir. Ayrıca kullandığınız armatürlerdeki balastlar I-I0V veya DALI sistemlerine uyumlu ise ASAS sayesinde lambanızı dim de (loşlaştırma) edebilirsiniz.

  – %60’a varan enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

  – Aydınlatma güvenliği ve esnekliği sağlamaktadır.

Bakım Maliyetlerinizi Minimuma İndirin
ASAS ile hangi sokakta, hangi armatürün bulunduğunu görebilir ve çalışma veya arıza durumlarını görüntüleyebilirsiniz. Bakım planlamalarınızı bu bilgilere göre yapabilir ve bakım maliyetlerinizde tasarrufa gidebilirsiniz. ASAS’ın raporlama ve kullanıcı yetkilendirme özellikleri sayesinde ilgili birimlerinizin (bakım, işletme vb.) sisteme islediğiniz yerlerde müdahil olmasını sağlayabilirsiniz.

– Çevre dostu olan ASAS karbon emisyonu salınımının azalmasına katkıda bulunmaktadır.

– Bakım maliyetlerinde tasarruf sağlayabilirsiniz.

http://www.logiba.com/img/kataloglar/asas_tr.pdf

http://www.logiba.com/img/kataloglar/asas_en.pdf

Etiketler: » » »
Share
68951 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+5 = ?