İkizler Aydınlatma“Nest”Aydınlatmada en iyi tasarım ödülünü aldı

0
1356

Tasarımla aramızdaki güçlü bağ “Nest” Design Turkey İyi Tasarım ile ödüllendirildi!

T.C. Ticaret Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu birliğiyle TURQUALITY® Programı dâhilinde bu sene 7. kez gerçekleştirilen Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödüllerinde, İkizler Aydınlatma “NEST”  ile iyi tasarım ödülüne layık görüldü.

Omletistanbul Tasarım Ofisi ve İkizler AR-GE ekibi tarafından ortak tasarlanan Nest, aydınlatmanın mimarı tasarımla olan bütünlüğüne dikkat çekiyor.

Tasarımcısı, marka sahibi ya da üreticisi Türk olan ürünler için 2.500’ün üzerinde başvuru yapılan yarışmada, ambalajdan ev eşyasına kadar 13 ayrı sektörden, son 3 yıl içerisinde üretilmiş tasarımlar, 30 uluslararası jüri üyesi tarafından değerlendirildi. Yarışma ile kullanıcının ihtiyaçlarını gözeten, ihracatta ve ulusal pazarda ürüne katma değer ve rekabetçi üstünlük kazandıran üstün ve iyi tasarımlar ödüllendirildi. T.C Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle’nin katılımıyla düzenlenen ödül töreninde, 13 ayrı kategoriden toplam 92 ürüne ve tasarımcılarına ödül verildi.

Ikizler Lighting is awarded Design Turkey 2018 Good Design Award with NEST

Ikizler Lighting new product series Nest has been awarded Design Turkey 2018 “Good Design” Award.

Design Turkey Industrial Design Awards is a design evaluation system organized with the collaboration of the Republic of Turkey Ministry of Economics, the Turkish Exporters Assembly (TIM) and the Industrial Designers Society of Turkey (ETMK), within the framework of the TURQUALITY® programme. The award system is intended to make visible the benefits that good design brings to society and industry in Turkey, by rewarding good product design that is respectful to user needs and which provides added value and competitive advantage.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz