İkizler Aydınlatma Dünyanın En Önemli Projesinde Yer aldı…

0
1659

Yurtiçi ve Yurt dışında önemli projelerin aydınlatma çözüm ortağı olan İkizler Aydınlatma, Sudi Arabistan tarihinin en büyük kamu yatırımı olan Haramain Hızlı Tren istasyonlarının aydınlatma projesinde yer aldı.

Cidde’yi Mekke ve Medine’ye bağlayan Haramain Hızlı Tren  binlerce yolcunun  yer aldığı birçok kişiyi İkizler Aydınlatma ile karşılıyor ve uğurluyor. Suudi Arabistan Demiryolu taşımacılığının en büyük projesi olan 453 km uzunluğundaki demiryolu hattının istasyonunda İkizler Aydınlatma da gururla yer alıyor.

Haramain High Speed Railway Station, which connects Jeddah to Mecca and Medina, welcomes many people, including thousands of passengers from the Holy Land, with Ikizler Lighting. The biggest project of railway transportation of Saudi Arabia, 453 km long rail way line, is also proudly lightened by Ikizler Lighting.

Haramain Hızlı Tren Demiryolu, Mekke, Medine, Cidde ve gelişmekte olan Kral Abdullah Ekonomik Şehri (KAEC) şehirlerini birbirine bağlayan Suudi Arabistan Krallığı için büyük bir altyapı projesidir. Toplamda, büyük ve esnek istasyonlar, Londra’nın Trafalgar Meydanı’nın 30 katından daha büyük bir alanı kapsayacak ve başlangıçta, her yıl Eurostar’ı St Pancras’tan alan yolcu sayısını yaklaşık altı katına çıkaracak olan, 60 milyon yolcuya ev sahipliği yapacak. Bunun 2042 yılına kadar 135 milyon yolcuya çıkması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz