HEXA LIGHT Gençlik Merkezini Aydınlattı.

0
19362

Derince Belediyesi tarafından yapılan Abdullah Tayyip Olçok Gençlik Merkezinin Aydınlatma Projesi HEXA LIGHT tarafından gerçekleştirildi.

Derince Belediyesi tarafından hayata geçirilen Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezi gerçekleştirilen törenle açıldı.

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün 41 seçim vaadi arasında yer alan Abdullah Tayyip Olçok Gençlik Merkezi’nin açılış töreni Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker, Sami Çakır, Cemil Yaman  ve Mehmet Akif Yılmaz, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, ilçe belediye başkanları, İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Ümit İlbayı, Spor TOTO Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik, Garnizon Karargah Komutanı Yarbay Hikmet Düzgün ve ilçe halkının katılımlarıyla gerçekleşti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Gençlik Merkezi, protokol konuşmaları sonrasında İl Müftüsü Sinan Cihan tarafından edilen dualarla birlikte hizmete açıldı.

Hexalight Aydınlatma; 15 yıllık profesyonel Aydınlatma tecrübesi ve 40 yıllık kalıp, metal işleme tecrübesi neticesinde 2016 senesinde kurulmuştur.
LED Aydınlatma ürünlerinin tasarımı, her mekâna, yapıya uygun aydınlatma hesapları ve mühendisliğinin yapılması, doğru ürünün belirlenmesi ve üretimi konusunda hizmet vermektedir.

Mühendis ve teknik kadrosuyla sektöründe sürekli büyüyen şirket; hızla değişen ve gelişen teknolojinin tüm imkânlarından faydalanarak, kaliteli ürün, hizmet, yönetim anlayışı ile çevre ve doğaya saygılı, enerji tasarruflu LED ürünler üreterek paydaşlarına ve sektörüne çözüm ortağı olmaktadır.

Firma; ISO9001 ,TSE, ENEC, IEC, TUV, CE sertikalarına sahip olup, yurtiçi ve yurtdışında öenmli projeler imza atmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz