HEM FAN HEM AYDINLATMA

0
2674

FANA, aydınlatma ve vantilatör özelliklerini bir arada bulundurarak , tasarım özgünlük ve fonksiyonellik ile katkıda bulunmayı amaçlayan Gecem Aydınlatma’nın yeni ürünüdür .

Avangart ve dekoratif tasarımı, ergonomik boyutları ile uygun, güvenli ve kolay tavan bağlantıları ile odanıza yenilikçi bir görünüm katar.

Minimalist tarzı, ferahlatıcı, havalandırma vantilatör ve aydınlatma özelliklerine sahiptir. Aydınlatma olanakları, yazın havayı tazeleyebilen sessiz DC motoru ve sıcak havayı alıp homojen bir şekilde dağıtmasını sağlayan “inverter” fonksiyonu (arka konumda) ile yatak odaları ve dinlenme yerleri için idealdir.

Ayrıca farklı yoğunlukları ve hızları sayesinde oturma veya yemek odaları, mutfak veya oyun alanları gibi daha büyük mekanlara kullanılabilir

Kompakt konfigürasyonu ve tasarımı sayesinde şeffaf kanatlarını koruyucu kafes içerisinde güvenli kullanım olanağı sağlar. Dim edilebilir, DC motorunda farklı hızlarda, renk ve sıcaklık değiştirme imkanı, tamamı uzaktan kumandası (dahil) veya bluetooth ile cep telefonu uygulamanız üzerinden kontrol etme imkanına sahiptir.

Kısaca FANA verimli ve estetik bir gerçeklikte hem havalandırma hem de aydınlatma çözümünde yenilikçi ve ideal bir çözüm.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz