GREEN ŞİRKETLER GRUBU, 2022 HEDEFLERİNİ BÜYÜTÜYOR

0
3174

Aydınlatma, elektrik taahhüt, teknoloji, yazılım, savunma güvenlik, otomasyon, üretim, e-ticaret, mağazacılık, dağıtım, sağlık ve savunma sanayi olmak üzere toplamda 12 ayrı sektörde 9 ayrı firma ile hizmet veren Green Şirketler Grubu, satış ve pazarlama ekibine yeni isimler katarak 2022 hedeflerini büyütüyor.

Başta Genel Merkez, Ar-Ge Merkezi, İleri Teknoloji Yazılım Merkezi ve bölge müdürlükleriyle 6 ayrı noktada faaliyetlerine devam eden Green Şirketler Grubu, ülke ekonomisi ve marka adına sürdürülebilir değerler yaratmaya, pandeminin olduğu bir dönemde istihdama katkı sağlamaya devam ediyor.

Tüm Türkiye’ye deneyimli ekibi ile 14 senedir hizmet veren Green Şirketler Grubu, yoğun müşteri taleplerini karşılayabilmek adına, insan kaynağını yüzde 30 oranında arttırdı.


Büyüyen satış ve pazarlama ekibi, şirketin gelecek dönem hedefleri hakkında açıklamalarda bulunan Green Şirketler Grubu Satış ve Pazarlama Direktörü Ecem Dizman, “Satış ve pazarlama ekibimiz, alanında uzman ve deneyimli yeni yöneticilerimizle birlikte büyüyor. Ekibimizdeki bu büyümenin bize yeni hedefler ve müşterilerimize yeni değerler sağlayacağına inanıyorum. 2022 yılında ekibimizi daha da büyüterek, markamızın aydınlık geleceği ve sürdürülebilir başarısı için var gücümüzle çalışacağız. Hedefimiz, faaliyet gösterdiğimiz 12 farklı sektöre yönelik ürünlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirip, güçlü Ar-Ge alt yapımızla kurumsal firmalar için çözümler üretmektir.” dedi.

Green Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Green Kurumsal Dağıtım Anonim Şirketi, büyüyen satış pazarlama ekibi ile Türkiye genelindeki kurumsal firmalara ve iş ortaklarına, aydınlatma, elektrik, enerji, savunma, güvenlik, teknoloji, otomasyon ve hırdavat gibi birçok ürün grubunun en güçlü markalarını “tek noktadan tedarik” bakış açısıyla sunacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz