logo

30 Aralık 2018

Tavcam Avize Aydınlatma

Tavcam Avize Aydınlatma
Şirket Adı: Tavcam Avize Aydınlatma
Telefon: +90 (212) 675 18 76
E-Posta: info@tavcam.com
Adres: Esentepe Mahallesi Avizeciler Sanayi Sitesi 2970 Sokak No:2/4
İl / İlçe: »
Web Sitesi:
Sektör:

Işıkla olan yolculuğumuzu, avize ve aydınlatma ürünlerinin yanı sıra çok yönlü proje tasarımları ve uygulamalarıyla sürdürmekteyiz. Amerika’dan Japonya’ya kadar 40’tan fazla ülkeye kendimize ait tasarımlarımız olan cam, avize ve aydınlatma ürünleri ihracatını yapmaktayız. Özel aydınlatma tasarımları ve el işi cam sanatı üretimiyle, sektöründe öncü olan TAVCAM, gerektiğinde zamanın en ileri teknik ve teknolojilerini kullanarak Türkiye’yi el işi cam ve dekoratif aydınlatma alanında büyük bir aşkla, gururla ve başarıyla temsil etmektedir.

Yıllardır Cam ve Işığın Aşkıyla El emeği sanat eseri ürünlerimizle sadece Türkiye’de değil tüm dünyada, hayatın karanlık kalan taraflarına ışık tutuyoruz.

Ustalık geleneğinden gelen değerlerimizi koruyarak, üretimlerimizi yaptığımız işe duyduğumuz aşk ve heyecanla yapıyoruz. Bunun sonucunda tüm Dünyayı aydınlattığımız ürünlerimiz ortaya çıkıyor. Camı ince ince işleyerek onu ışıkla buluşturuyor ve hayat veriyoruz. El yapımı ürünlerimizle yıllardır evlerinize konuk ve sohbetlerinize ortak oluyoruz.

Online Sales :www.tavcamavize.com

Etiketler: » »
Share
71319 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?
#

Tavcam Avize Aydınlatma” için 1 yorum

  1. Bahsi geçen firma ile çalışmaktayız. Avize camı konusunda som derece kaliteli ürünleri mevcut. Bizde boyanaydinlatma.com olarak üretim yaptığımız avizeler için tav cam firmasının avize camı çeşitlerini kullanmaktayız.