POLIGHT “ÖZLEM AYDINLATMA”

0
1.604
Şirket Adı: ÖZLEM AYDINLATMA SAN.
Telefon: +90 216 312 23
E-Posta: info@polight.com.tr
Adres: Adres: Aksemsettin Mah. Su Kenarı Caddesi, No:11
İl / İlçe: »
Web Sitesi:

1991 yılında ÖZLEM AYDINLATMA şirketi ADNAN POLAT tarafından kuruldu. Çalışma hayatı boyunca empati kurmak ve en iyi olanı yapmak için çalışmak en önem verdiği konu oldu. Nezaketin ve ışığın tanımını bir arada toplayan polight markasını ÖZLEM AYDINLATMA adına tescil ettirdi.

Polight ailesi olarak uzmanlık alanımız dış mekan aydınlatma ürünleri ve şehir mobilyaları imalatıdır. Üretim çerçevemizde led aydınlatma armatürleri, aydınlatma direkleri, set üstü ve bollard aydınlatmalar, oturma grupları, çöp kutuları, çeşmeler, duraklar, yönlendirme tabelaları ve reklam panoları, kameriyeler, korkuluklar, bahçe kapıları ve benzeri şehir mobilyaları bulunmaktadır.

İmalatların yanı sıra, tasarımcılarımız ve mühendislerimiz, dizayn ve projelendirme çalışmaları yapmaktadır. Dijital görselleştirme, animasyon, ürün yerleştirme, üç boyutlu modelleme, teknik detay ve veri dosyaları, imalat projeleri, ışık, statik ve rüzgar yükü hesapları teknik ekiplerimizce hazırlanmaktadır.

Ayrıca, dünyanın her noktasında, montajı yapılacak ürünler için mimar ve mühendislerimiz liderliğinde gözlemcilik ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz