logo

15 Nisan 2021

PHONEX LED AYDINLATMA

Şirket Adı: Sistem Elektrik
Telefon: +90 (212) 297 11 94
E-Posta: info@phonexled.com
Adres: Okcu Musa Caddesi, Anbar Sokak No: 5/1,
İl / İlçe: »
Web Sitesi:

SİSTEM Elektrik, 1984 yılında Türkiye’de aydınlatma sektörüne ilk adımı atan firmadır. ETS Trafo bünyesinde bulunan elektrik ve aydınlatma departmanlarının birleşmesi ile hizmet vermeye başlamıştır. Nisan 2011’den itibaren SİSTEM ELEKTRİK SAN. TİC. LTD.ŞTİ. iç ve dış aydınlatma projelerinde katma değerli servisler ve bilişim teknolojileri alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız, müşterilerine kaliteli proje olanakları sağlayan içerikleri sunmaktadır. SİSTEM Elektrik, dünya aydınlatma pazarında tanınmış ve saygı duyulan bir yere ulaşmayı hedeflemektedir. Daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak amacıyla, firmamız aynı sektörden ya da farklı sektörlerden bir çok firma ile ulusal ve uluslar arası düzeyde işbirlikleri yapmaktadır. Ürün yelpazesini endüstriden gelen istemlere göre genişleten PhonexLED ülkemizin en modern led armatür üretim tesislerini kurmuştur. Mühendis ve teknik elemanlarının tasarladıkları ve ülkemizin en kaliteli ve yüksek performanslı kaynak akım üreteçlerinin de üretimini gerçekleştirmiştir.

Sistem Elektrik is the company’s first step is to assign the lighting industry in Turkey in 1984. ETS transformer started to work with the integration of electrical and lighting departments. Since April 2011, SİSTEM ELEKTRİK SAN. TIC. LLC. value-added services and information technology in interior and exterior lighting projects. Our company offers contents that provide quality project opportunities to its customers.
Sistem Elektrik aims to reach a well-known and respected place in the world lighting market. In order to reach a wider customer base, our company cooperates with many companies from the same sector or different sectors at national and international level. Expanding the product range according to industry requirements, PhonexLED has established the most modern LED fittings manufacturing facilities in our country. Engineers and technical staff have designed and produced the best quality and high performance welding current generators of our country.
Led Floodlight
High Bay Lighting
Street Lights
Jeweler Showcase Lighting
Outdoor Lighting
Tunnel Lighting

Etiketler: » »
Share
3011 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?