logo

06 Aralık 2018

CESA Teknoloji Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

CESA Teknoloji Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Şirket Adı: CESA Teknoloji Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.
Telefon: 0 (216) 498 88 07
E-Posta: info@cesateknoloji.com.tr
Adres: Turgut Reis Mahallesi Fatih Bulvarı No:392
İl / İlçe: »
Sektör: »

CESA TEKNOLOJİ, sektörde 20 yılı aşkın görev yaptığı firmalarda edinilmiş bilgi ve tecrübenin buluştuğu kurumsal bir yapı ile ticari hayat bulduğu adrestir. 2013 yılında mühendislikte edindiği bilgi ve iş tecrübesini birleştirerek sektörde öncü olma hedefi ile iki kurucu üye tarafından kurularak ticari hayatına başlamıştır. Dürüstlük ve güveni ilke olarak benimsemiştir. CESA TEKNOLOJİ, SMD teknolojisi ile otomasyon sistemli geniş makina parkuruyla 600 m2 kapalı modern üretim tesisini kurmuştur. Sıfır hata ile ürünlerini üretmeyi ve bu sayede % 100 müşteri memnuniyeti sağlamayı, ürün ve hizmetleri sayesinde müşterileri ile iş ortağı olmayı ve tüm iş ve projelerinde sürekli çalışabilmeyi kendine vizyon olarak belirlemiştir.

CESA TEKNOLOJİ, acil aydınlatma ve yönlendirme armatürlerinin can ve mal emniyetini sağlayan cihazlar olduğu bilinci ile; kaliteli, güvenilir ve uzun ömürlü ürünler üretmektedir. CESA TEKNOLOJİ, bünyesinde oluşturduğu araştırma-geliştirme laboratuvarıyla, gelişen teknolojiyi yakalamak ve ürünlerinin kalitesini artırmak en önemli hedeflerinden biridir.

CESA TEKNOLOJİ, aydınlatma sektöründe çağdaş tasarımlı geniş ürün yelpazesi ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda gökdelen, otel, alış veriş merkezi, iş merkezi, banka, fabrika, üretim tesisi, işletme tesisi, enerji üretim tesisi, hastane, askeri bina, okul gibi kamu binaları dahil birçok yapılara hitap etmektedir.

Kurumsal
CESA TEKNOLOJİ, SMD teknolojisi ile otomasyon sistemli geniş makina parkuruyla 600 m kapalı modern üretim tesisini kurmuştur. Sıfır hata ile ürünlerini üretmeyi ve bu sayede % 100 müşteri memnuniyeti sağlamayı, ürün ve hizmetleri sayesinde müşterileri ile iş ortağı olmayı ve tüm iş ve projelerinde sürekli çalışabilmeyi kendine vizyon olarak belirlemiştir. CESA TEKNOLOJİ, acil aydınlatma ve yönlendirme armatürlerinin can ve mal emniyetini sağlayan cihazlar olduğu bilinci ile; kaliteli, güvenilir ve uzun ömürlü ürünler üretmektedir.

Etiketler:
Share
71391 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?
#

CESA Teknoloji Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.” için 1 yorum

  1. Esmeray tutan : diyor ki:

    Elaman aliyormusunuz