logo

18 Şubat 2021

ACK AYDINLATMA

Şirket Adı: ACK AYDINLATMA (Abdullahoğlu Elektrik)
Telefon: 0212 657 35 00
E-Posta: export@acklighting.com
Adres: Selimpaşa Merkez Mah. 5008. Sok. 5
İl / İlçe: »
Sektör:

Abdullahoğlu Elektrik her çeşit aydınlatma armatürlerinin üretim, ithalat ve ihracatını yapan, enerji verimliliğine odaklanmış bir şirkettir. Bu hedef, bizleri aydınlatma armatürleri teknolojilerindeki en son gelişmeleri takip etmeye, yeni teknolojilere ayak uydurmaya, her zaman daha iyisini bulmak için ürün geliştirme konularında odaklanmamıza neden olmaktadır.

Türkiye çapında yayılmış bir bayilik ağına sahip olan firmamız, bayileri kanalıyla ürünlerini tüketicilerine ulaştırmakta, gerekli teknik destek ve servis hizmetlerini vermektedir. Firmamızın faaliyet alanı sadece Türkiye ile sınırlı olmayıp, Avrupa, Ortadoğu ve Yakın Doğu ülkeleriyle de ticari faaliyetler yürütmektedir.

Ev, ofis, fabrika, park-bahçe, sokak, havuz gibi pek çok alanın aydınlatılmasına yönelik ürünler üretmekte ve ithal etmekte olan firmamız, uluslararası marka ve ürün patentlerine sahip ACK markasıyla hizmet vermektedir.

Abdullahoğlu Elektrik is a company focused on energy efficiency, which produces, imports and exports all kinds of lighting fixtures. This goal leads us to keep up with the latest developments in lighting technologies, keep pace with new technologies and always focus on product development to find better one.

Our company has a dealership network spread throughout Turkey, through its dealers it gives the necessary technical support and service. Our company’s field of activity is not limited to Turkey and Europe, it produces commercial activities in the Middle East and Near East countries.

Our company produces and imports products for Lighting of many fields such as home, office, factory, park-garden, street, pool and serves with ACK brand which has international brand and product patents.

Etiketler: » » » »
Share
3331 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?