logo

20 Mart 2020

NOAS AYDINLATMA

NOAS AYDINLATMA
Şirket Adı: Yusem Led Elektronik Ticaret Limited Şirketi
Telefon: 0 212 244 84 23
E-Posta: info@noas.com.tr
Adres: Bereketzade Mah. Şair Ziya Paşa Cad. No:31/A PK. 34421
İl / İlçe: »
Web Sitesi:
Sektör: »

NOAS markası YUSEM LED ELEKTRONİK LTD. ŞTİ. ‘ nin tescilli markası olarak 2010 yılında “ışığı değiştir,dünyayı değiştir” sloganıyla Karaköy’de faaliyete geçmiştir. NOAS markasının kurulduğu tarihten bu yana temel ilkesi sürekli gelişim hedefi ile ilerlemek ve bununla birlikte Türk Elektronik-Aydınlatma sektörünün gelişmesi için çaba harcamaktadır. Ayrıca NOAS olarak markalaşma yönünde ilerleyerek sektörde dünya çapında saygın firmalar arasına girmek ve onlarla rekabet edebilmek başlıca misyonlarımız arasındadır.

Bununla birlikte amacımız en kaliteli ürünü en iyi fiyatla sizlere sunmaktır. Bu sayede tecrübeli teknik ekibimiz ile yenilikçiliği ve yaratıcılığı ön planda tutarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılayıp en iyi hizmeti sağlamaktayız.

NOAS,2016 yılında oluşumuna girdiği,Beylikdüzü Organize Sanayi bölgesinde yer alan Üretim ve Depolama tesisinde, aydınlatma armatürlerinin Türkiye’de de üretimine başlamıştır.Bu tesis,Türkiye’deki aydınlatma armatürleri ihtiyacının giderilmesine yönelik lojistik bir üs olarak da hizmet vermektedir.

NOAS olarak yüzlerce müşteri referansımız ile birlikte güvenlerini kazandığımız ulusal ve uluslararası çözüm ortaklarımız ile sizin için çalışıyoruz…

Misyonumuz

LED ve LED aydınlatmada bugün.

NOAS markasını kaliteden ödün vermeden sektörün zirvesine taşıyarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak ve bu sayede tüm süreç ve faaliyetleri en iyi şekilde yerine getirmek.

Vizyonumuz

NOAS yüksek teknoloji elektronik.

LED ve LED aydınlatma sektöründe ürün çeşitliliği, kalitesi, dinamizmi ve verimliliğiyle fark yaratan bir firma olmak ve sürekli yenilik içerisinde olup sektörü yönlendiren firma haline gelmek.

Etiketler: »
Share
7861 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?