Feltouch, Red Dot Tasarım Ödülleri’nde ‘Best of the Best’ Ödülü Kazandı!

0
1070

İç mekan tasarımlarına, Türkiye’den Dünya’ya sürdürülebilir ve yenilikçi akustik tasarımlar sunan Feltouch,  Yiğit Özer tarafından tasarlanan Sense Koleksiyonu’nun yeni üyesi olan Flux akustik duvar ve tavan panelleri ile prestijli Red Dot Tasarım Ödülleri’nde Ürün Tasarımı kategorisinde “Best of the Best” ödülünü kazandı. Ödüller, 19 Haziran Pazartesi akşamı Almanya’nın Essen şehrinde Aalto Theatre’da düzenlenen Gala Gecesi’nde sahiplerine takdim edildi. 

“Sade ve Çarpıcı Bir Ürün ” 

Flux’un tasarımcısı Yigit Ozer ve Feltouch Kurucusu Seref Ozer, Red Dot Tasarım Ödülleri Best Of The Best  2023 Ödülü’nü almak üzere sahneye davet edildi. Feltouch kurucusu Seref Ozer ödülle ilgili olarak; “Yiğit Özer’in tasarımları, Feltouch’un tasarım tutkusuyla çıktığı bu yolculukta önemli bir katkı sağlamıştır. Bu heyecan verici özel tasarım, Feltouch’un PET keçe teknolojisindeki ustalığını ortaya koyuyor. Red Dot Tasarım Ödülü, Feltouch’un yeni yenilikler, yeni teknolojiler ve yeni tasarımlar yaratma konusundaki motivasyonunu artıran büyük bir başarıdır. Red Dot Jürisi tarafından “Sade ve Çarpıcı Bir Ürün” şeklindeki etkileyici yorumları  bizim için gurur verici. Bu ödül, tasarımda ve üretimde mükemmelliğe olan bağlılığımızda daha büyük hedefler koymamıza katkı sağlıyor. Bu başarıyı gerçekleştirmemizi sağlayan tüm Feltouch Ekibi ve Feltouch Topluluğu’na minnettarız.” sözleriyle duygularıı belirtti. 

Sınırsız Akış İçinde Sınırları Aşın 

Ödüllü tasarımcı Yiğit Özer tarafından tasarlanan Feltouch duvar, tavan ve aydınlatma koleksiyonu Sense’in en yeni üyesi olan Flux, iç mekanlarda istenmeyen akustik problemleri önlerken eşsiz dekoratif mekanlar yaratma imkanı sunuyor. Duvar paneli, tavan paneli ve asma tavan çözümlerinde 14 farklı model ve 41 renk seçeneği ile sınırsız kombinasyonlar sağlamaktadır. Abstract, minimal ve farklı motifler oluşturabilme yeteneği ile değişimi ve yaratıcılığı en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor. 

Flux akustik panel serisi, PET keçe’nin kalıplı formlama teknolojisi kullanılarak üretilmiş olup, farklı dekoratif modellerle farklı sonuçlar elde etme imkanı sunuyor. Hem akustik mühendislik süreçlerinde hem de iç mekan tasarımı yapan iç mimarlara yönelik bir fonksiyonu bir arada sağlıyor. 

Flux, ofis alanları, kamu alanları, eğitim sektörü, auditoriumlar, sağlık ve konaklama alanları dahil olmak üzere geniş bir yelpazede akustik çözümler sunuyor. 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz