Feltouch, Orgatec Fuar’ında Yer Aldı!

0
3185

İç mekanlarda estetik bakış açısı, sürdürülebilir ve yenilikçi akustik malzeme önerileri sunan Feltouch, ofis sektörünün en önemli fuarı olarak kabul gören ve 4 yıl aradan sonra ilk kez düzenlenen Orgatec’in katılımcıları arasında yer aldı. 25-29 Ekim 2022 tarihlerinde Almanya Köln’de düzenlenen fuara; hem akustik hem dekoratif tasarımlar, akustik aydınlatma, döngüsellik kapsamında oluşturduğu yeni üretim tekniklerini, deneyim alanlarını ziyaretçilerle buluşturdu.

Studio13, Architects tarafından tasarlanan stand, Koelnmesse Hall:09.1 Stand C-020 adresinde yer aldı.

IF Design Awards ödüllü Yiğit Özer’in ilk defa Orgatec’te lanse edildiği Flux isimli 11 modelden oluşan ve birbirleriyle farklı kombinasyonlara imkan tanıyan yeni asma tavan tasarımı, iç mekanın sınırlarında kendi içinde süreklilik sağlıyor.

İÇ MEKAN AKUSTİĞİ VE DEKORATİF TASARIMLARIN

SONSUZ YARATICILIKLA BULUŞMASI

İç mekanlarda tavan ve duvarda sınırlarla bir aradayız. Feltouch Sense koleksiyonun yeni ürünü Flux; mekanın önüne geçmeden, bu sınırların özgürce değişimini sağlıyor. Girdiği her ortama adapte olabilen, sınırları belli olmayan, yenilikçi bir yaklaşım. Duvar, tavan, aydınlatma ve panel olarak 11 farklı model ve ölçüden oluşuyor. Asma tavan uygulaması ile öne çıkan form, aydınlatma entegresi ile mekanlara farklı bir ruh kazandırıyor. Abstract, minimal ve birbirinden farklı motifler oluşturabilme yeteneği ile değişimi ve yaratıcılığı en üst noktaya taşıyarak, akışta kalmayı sağlıyor.

AKUSTİK VE AYDINLATMA KONOFORU BİR ARADA

Ali Berkman tarafından tasarlanan ve PET keçe tasarımına yepyeni bir bakış açısıyla yaklaşan Sparkle Koleksiyonu. Koleksiyon içinde bulunan Ripple ve Bowl modelleri dolaylı ve direkt dağıtım fonksiyonları ile duvar, tavan ve sarkıt aydınlatma çözümlerini içeriyor. Kullanıcılara sunduğu kaliteli dimleme, direkt ve endirekt aydınlatma seçenekleri, parlamayan ışık yayılımı ve ses yutma özellikleri, tasarımları kullanıcı dostu ve hepsi bir arada bir kreasyon haline getiriyor. Sparkle; yenilikçi teknolojileri, aydınlatma ve akustik mühendisliği ile birleştiriyor. Tüm iç mekanlarda hem aydınlatma, hem de akustik konfor sağlayarak, sakin ve sessiz yaşam alanlarının oluşmasına katkıda bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz