En yüksek verim ile spot ve downlight için LED modülleri

0
1232

En iyi sıcaklık değerine sahip yeni Chip-on-Board modülleri

Tridonic’in yedinci nesil SLE ADV modülleri, daha iyi verimlilik, daha uzun ömür ve daha iyi termal yönetim ile sonuçlanan çip güncellemesinden yararlanır – hepsi mükemmel renk oluşturma özelliğine sahiptir. Modüller, 9 ila 15 mm (LES 9 ila LES 15) ışık yayan yüzeyler ile kullanılabilir ve 17 ve 21 mm’lik varyantlar yakında izlenecek şekilde ayarlanmıştır.

Tridonic, spot ve downlight’lar için Chip-on-Board modülleri portföyünü güncelliyor. SLE-ADV modüllerinin yedinci jenerasyonu, mevcut Chip-on-Board teknolojisine dayalı olarak yüzde 14 daha fazla verimlilik, daha uzun kullanım ömrü ve gelişmiş, akıllı termal yönetim ile etkileyicidir. Serinin diğer bir özelliği ise mükemmel renklendirme işlemidir. Kısılabilir modüller, 2,700, 3,000, 3,500 ve 4,000 K renk sıcaklıklarını kapsar. 3.000 K ve 4.000 K renk sıcaklıklarında pik değerlere ulaşırlar: 191 lm / W ve CRI> 90 verimiyle, rakipsiz performans seviyeleri gösterirler.

Daha yüksek ışık akısı ve mükemmel renk kalitesi
Modüllerin daha yüksek verimliliği, tanımlanmış lümen değerlerini sağlamak için öncekinden daha az güce ihtiyaç duydukları anlamına gelir. Modül boyutuna, renk sıcaklığına ve akım akışına bağlı olarak, 6,180 lm’ye kadar ışık akısı elde edebilirler. Yüksek ışık akısı ve mükemmel ışık kalitesine ek olarak, tüm modüller ayrıca MacAdam 3’e karşılık gelen yüksek bir renk tutarlılığı seviyesi sunar. Modüllere uyarlanmış Tridonic’in çeşitli SELV sabit akım sürücüleri ile uyumludur ve izin verir.  farklı birçok aydınlatma çözümü sunar. İlgili sürücülere sahip SLE G7 ADV modülleri, turizm sektörünün farklı alanlarında olduğu gibi özellikle mağazalarda ve standlar da esneklikliğini ve güçlü yönünü göstermektedir.

Şu an için, modül serisi, 9 ila 15 mm arasındaki tüm ışık yayıcı yüzeyleri kapsamaktadır. LES 13 ve LES 15 modellerinde, yonga ile gövde arasında daha dengeli bir bağlantı sağlayan ve daha iyi bir termal iletkenlik sağlayan, dayanıklı ve yeni bir D50 gövdesinde mevcut olacak. tüm modül için 5 yıl garantilidir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz