ELEKTRONİK CİHAZLAR (EEC) Acil Aydınlatma Ürünleri Kategorisinde İhracat birincisi oldu

0
14.898

39. yıllık tecrübesi ile Acil Aydınlatma ürünlerinin üretimi ve ihracatında öncü olan Elektronik Cihazlar (EEC) 2020 yılında en fazla ihracat yapan firmamız oldu.

Türkiye İhracatçılar Meclisinin (TİM), ihracat rakamlarını düzenli olarak yayınladığı web sitesinden alınan rakamlara göre Aydınlatma sektörü Acil Aydınlatma ürün grubunda EEC Elektronik birinci oldu. EEC Elektronik tüm aydınlatma ürünlerinde ise ilk on firma arasında yer alarak büyük bir başarıya imza attı.

Kaliteden taviz vermeyen, günümüz teknolojilerini takip ederek NEMKO (Norveç), TÜV-Rheinland (Almanya), ENEC-24 (Almanya), EAC (Rusya) ve TSE kalite standartlarında Dali uyumlu, Acil aydınlatma armatürleri, Acil yönlendirme armatürleri, Acil aydınlatma dönüştürme üniteleri (kitler), Besleme ve akü şarj üniteleri, Elektronik aydınlatma ürünleri, Led teknolojisi ile ilgili ürünler ve Özel tasarım ürünlerini İstanbul Güneşli ’de bulunan 3.000m2 kapalı alana sahip, 100’e yakın bir ekiple üretim yapmaktadır. AR-GE departmanı ile birçok yenilikleri sektöre kazandıran Elektronik Cihazlar, başta Avrupa olmak üzere birçok ülkede ürünleri kullanılmaktadır. Dünyanın birçok noktasında yerel partnere sahiptir.

Yurtiçi ve Yurtdışında önemli projelerin çözüm ortağı olan Elektronik Cihazlar, İstanbul Yeni Havalimanı, Marmararay, Aselsan, Çamlıca Cami, Park Inn By Radısson Amsterdam, Avenue Mall Bahrain, Flame Towers Bakü gibi binlerce referans projede imzası bulunmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz