EFSANE ARAÇ KAMPANYASI SAHİPLERİ İLE BULUŞTU

0
1.153

Makel Şirketler Grubu yılın ikinci yarısında düzenlediği araç kampanyasına katılan iş ortaklarına 84 adet aracı İstanbul Ankara, Kayseri ve Burdur’da gerçekleştirdiği törenlerle teslim etti.  

Makel, efsane araç kampanyası kapsamında iş ortaklarına kampanya kapsamında sunduğu  ticari ve binek araçları sahiplerine teslim etti.  Kampanya dahilinde Mercedes, BMW, Mini, Cooper, Opel, Ford Transit ve Ford Tourneo Courier model araçlar yer aldı.

Araç kampanyasında araç almayı hak kazanan iş ortaklarına Aralık ayında hak ettikleri araçlarını teslim etmek için tüm hazırlıkları gerçekleştiren Makel, sırasıyla Ankara, Kayseri,  Burdur ve İstanbul’da toplam 84 adet araç teslim etti. Araçların yanı sıra bu yıl kampanya dahilinde 34 adet açık kasalı elektrikli motorsiklet de alıcılarına teslim edildi.  Elektrikli araçlara olan yoğun ilgi gözden kaçmadı.

Araç teslimleri için yapılan organizasyonlara Bayi Kanal Satış Müdürü Yakup AVCI, Türkiye Satış Yöneticisi Hamit YILDIZBAŞ ve Pazarlama Müdürlüğü adına Pazarlama Sorumlusu Soner YILDIZ katıldı. İlki Ankara’da gerçekleşen tören daha sonra Kayseri, Burdur ve en son olarak İstanbul’da düzenlendi. Törenin ardından araçlarını teslim alan iş ortaklarına yönelik yemekler organize edildi. Yemekte Makel yöneticileri ile bir araya gelen iş ortaklarına 2018 yılı hedefleri hakkında da bilgiler verildi. Yetkililer, 2018 yılının Makel’in yılı olacağını belirttiler.

Katılımın yine çok yüksek araç kampanyasında Makel,  2018 yılında da kampanyaların devam edeceğini belirterek, satış ve pazarlama olarak yeni sürprizlerle müşterilerinin karşısında olacaklarını söylediler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz