logo

EAE Aydınlatma “İnovasyon” Ödülü Aldı

İnovaLİG 2019 yılı şampiyonları Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip
ERDOĞAN’ın katılımlarıyla bu yıl online olarak yapılan 8. Türkiye İnovasyon Haftası etkinliği kapsamında açıklandı. Ödül Töreninde firmalara ödüllerini TİM Başkanı İsmail Gülle Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli takdim ettiler.
İnovaLİG ödülleri her yıl inovasyonun 5 ana kategorisinde (İnovasyon Stratejisi, İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü, İnovasyon Döngüsü, İnovasyon Kaynakları, İnovasyon Sonuçları) dağıtılıyor. Bu yıl hem büyük firma hem de KOBİ olmak üzere 2 ayrı ölçekte İnovaLİG Şampiyonları belirlendi.

EAE AYDINLATMA, İNOVASYON SONUÇLARI KATEGORİSİ ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ ALDI

İnovaLİG organizasyonunda EAE Aydınlatma “İnovasyon sonuçları kategorisi üçüncülük ödülünü “Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mustafa Varank”ın elinden EAE Adına Yönetim Kurulu Üyesi Elif Gamze Kaya OK aldı.

Elektromekanik endüstride ülkenin önde gelen imalatçıları arasında yer alan EAE Grubu’na mensup olan EAE Aydınlatma A.Ş. 1983’de kurulmuştur. EAE Aydınlatma, profesyonel iç aydınlatmada yoğunlaşan çalışmalarında endüstriyel aydınlatmaya özel önem vermektedir.

İnovaLİG Nedir?
Türkiye’nin inovasyona dayalı ihracat artışının desteklenmesi, şirketlerde inovasyon bilincinin geliştirilmesi ve şirketlerin inovasyon kültürlerini interaktif bir platformda geliştirmesi amacıyla Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından 2014 yılında “Türkiye’nin İlk İnovasyon Geliştirme Programı İnovaLİG” başlatılmıştı

Etiketler: » »
Share
13355 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?