logo

DLS AYDINLATMA Geleceğin “Akıllı Şehirlerini” kendi Yazlımı ve ürünleri ile dizayn ediyor…

30 Yıldır Güvenlik Sistemlerinde faaliyet gösteren Özkardeşler Ailesi, özel ve kamu kurumlarına ait yüzlerce projeyi başarı ile teslim etmiş olup, geçmişte edinmiş olduğu mühendislik tecrübesini teknoloji ile birleştirip kendi yazılımını üretimini yaptığı ürünlere uygulayarak “Geleceğin Akıllı Şehirleri” projelerinde aktif olmak için DLS Led Aydınlatma markasını kurdu

Geçtiğimiz günlerde açılışı Diyarbakır Organize Sanayi bölgesinde yapılan DLS Aydınlatma fabrikası toplam 5.000 m2 alana sahip olup, Akıllı aydınlatma ürünleri üretimi yapmak için faaliyete başladı.

İlk etapta 75 kişiyi istihdam ederek üretime başlayan DLS Aydınlatma, ihtiyaca göre kendi tesislerinde mevcut ürünlerine ilaveler yaparak bölgenin ve Türkiye’nin üretimine katkı sunmayı amaçlamaktadır .

“Enerji Dönüşümü” ile özellikle ülkemizin enerjiye ihtiyaç duyduğu ve enerji maliyetlerinin arttığı dünya’da ülkemizin enerji giderlerini hafifletecek projeler geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Yerli Malı Belgeli olup kamu ihalelerinde avantajlı fiyatlar sunarak rekabet ortamında bilenen bir marka olmayı hedeflemektedir.

Firma üretimini kamunun ve özel sektörün ihtiyacı olan tasarrufu önde tutan akıllı ürünler üretmek olarak benimsenmektedir.Ticari Armatürler, Sokak Cadde Armatürü , Projektörler, Akıllı LED aydınlatma sistemleri olup İç ve Dış Aydınlatma Pazarında Büyümeyi hedeflemektedir.

Share
2083 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+9 = ?