COVID-19 GÜNLERİNDE HER ALANDA KESİNTİSİZ AYDINLATMA SAĞLADIK

0
12.837

Aydınlatma Sektöründeki firmalarımıza Pandemi döneminde neler yaptıklarını, bundan sonra bizleri nelerin beklediğini sorduk.

3N AYDINLATMA Firma Ortağı ve COO’su Engin ÖZEL firma hakkında dergimize açıklamalarda bulundu.

Kullandığı yüksek teknoloji ve tecrübesi ile aydınlatma sektöründe Türkiye’nin tartışmasız lider firmaları arasında yer alan 3N AYDINLATMA, aydınlık geleceğimize ışık tutan çözüm odaklı çalışmaları ile hizmetlerini sürdürmektedir. Sektördeki Güven ve Kalite’nin timsali “3N AYDINLATMA” gerçekleştirdiği akıllı teknoloji üretim sistemleri yatırımları ile bir dünya markası olma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Perakende, sağlık, tedarik zinciri, finans, otomotiv, lojistik, hızlı tüketim, ulaşım, gıda, mağazacılık, akıllı işyeri/konut projeleri gibi hayatımızın her alanında gerçekleştirdiği çözüm odaklı ve koşulsuz yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen başarılı iş sonuçlarına imza atmaktadır. Müşteri deneyimine verdiği önemle her geçen gün hizmet sağladığı sektör sayısı hızla artarken, güçlü Ar-Ge ve inovasyon yatırımları sayesinde tasarım ödüllü ürün patent yelpazesini günden güne çeşitlendirmektedir.

Bunların yanı sıra 3N AYDINLATMA ürün portföyünü 100% Yerli Ürün önceliğini hedefleyerek yatırımlarını sürdürmektedir. Dışa bağımlı olmadan Türk mühendisleri ile milli tasarımlarını yüksek teknoloji ile donatılmış Ar-Ge ve Kalite kontrol laboratuvarlarında geliştirerek, akıllı teknoloji üretim sistemleri ile kalite odağından asla vazgeçmeyen deneyimli çalışanları ile güçlü tedarik zinciri altyapısı ve sağladığı satış sonrası hizmetleri ile aydınlatma sektöründe farklı bir deneyim sunan tecrübeli ve değerli bir ekibe sahiptir.

  Endüstri 4.0 ile ivme kazanan ve günümüzde dijitalleşmenin insan ile entegrasyonunda giderek daha da önemli hale gelen ve “süper akıllı” topluma işaret eden Toplum 5.0 olgusuna paralel hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarda standartlaşmış ürünlerden ziyade otomasyona dayalı, smart ve teknolojik montaj çözümüne sahip, kullanıcı dostu kontrol deneyimi sunan ürünler üzerinde çalışarak sektörde lider marka olmayı kendine misyon edinmiştir.

Türkiye’de nitelikli LED Tüp Aydınlatma üretimi ve satışında Lider firma ve sektörde ilk akla gelen marka olan 3N AYDINLATMA firma yetkilileri, yüksek performans ve verimlilik konusunda, LED Tüp Aydınlatma üretiminde ilk sırada olmak bizlere gurur veriyor diyerek bu başarıyı ifade etmektedirler.

3N AYDINLATMA Firma Ortağı ve COO’su Engin ÖZEL firma hakkında dergimize açıklamalarda bulundu.

Son 15 yılda artarak gerçekleştirdiğimiz yatırımlarımız sayesinde yaptığımız başarılı çalışmalarımız, dahil olduğumuz her alanda sağladığımız katma değer ile pazar payımızı hızla büyütmemize olanak sağlamaktadır. Özellikle pandemi döneminde stratejik rol oynayan perakende sektörüne özel aydınlatma çözümleri satışımız 70% pazar payı seviyelerine ulaşmıştır. Söz konusu aydınlatma çözümleri olduğunda başta perakende sektörü olmak üzere, sağlık, tedarik zinciri, finans, otomotiv, lojistik, hızlı tüketim, ulaşım, gıda, mağazacılık, akıllı işyeri/konut projeleri gibi hayatımızın her alanında gerçekleştirdiğimiz çözüm ve verim odaklı yaklaşım sayesinde sektörde pazar hakimiyetimiz, oldukça yüksek bir başarı grafiği çizmektedir. 3N AYDINLATMA olarak sadece perakende sektöründe 25.000’den fazla mağazayı aydınlatmak bizlere haklı gurur ile birlikte özel bir mutlulukta vermektedir.

3N AYDINLATMA olarak ulaştığımız bu başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği önemseyen yönetim anlayışımız mevcuttur.

Vereceğimiz hizmetin projelendirme ve tasarım aşamasından montajına ve satış sonrası hizmetlerimize kadar müşterilerimizin her daim yanında bulunuyoruz. 3N AYDINLATMA olarak aydınlatmaya dair aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlara, verimli ve nitelikli şekilde cevap verebilecek tecrübeye ve donanıma sahip bir markayız.

Tamamladığımız her projede koşulsuz müşteri memnuniyeti önceliği ile verimlilik noktasındaki tüm fırsatları kararlılıkla tasarrufa dönüştürüyoruz. Projelerimizi başarıyla, zamanında ve bütçe dahilinde tamamlamak için müşterilerimize yenilikçi fikirler, güncel teknolojiler ve uygun ekipman çözümleri sunmak için 3N AYDINLATMA ekibi olarak tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Başarılı iş sonuçlarımızı mutlu çalışanlarımızla ve mutlu müşterilerimizle yapmış olmanın gururu ile ülkemize 100% Yerli Ürün üretme hedefi ve motivasyonu ile hareket ediyor olmamız, başarımızın arkasındaki bir diğer unsurdur.

3N AYDINLATMA FİRMA ORTAĞI VE COO’su ENGİN ÖZEL “ENERJİ VERİMLİLİĞİNE ÖNEM VERİYORUZ.” dedi.

Giderek çevresel sürdürülebilirliğin önemli hale geldiği günümüzde bizlerde ürünlerimizin kullanım süresince enerji tüketimini ve kaynak kullanımını azaltarak çevresel performansımızı ve enerji verimliliğimizi sürekli arttırmaya çalışarak; doğaya verilecek olan zararı ve enerji israfını önlemek için özel bir odağımız mevcuttur. 3N AYDINLATMA için; çevre dostu ve az enerji tüketimi bilinci, sadece çalışanlarımıza verdiğimiz bir görev değil, aynı zamanda iş ortaklarımızdan da beklediğimiz bir duyarlılıktır.

3N AYDINLATMA olarak en uygun fiyata, en nitelikli aydınlatma ürün ve çözümlerini sunmak, hizmetimizin her aşamasında müşterimizin yanında yer almak ve akıllı teknolojik ürünlerimizi enerji tasarrufunu ve çevresel sürdürülebilirliği gözeterek imal etmek başarımızı borçlu olduğumuz başlıca unsurlardır.

Gelecekteki Aydınlatma Çözümlerimiz (FLS – Future Lighting Solutions), yüksek kalite ve tercübeli, yaratıcı, dinamik insan kaynağımızla hem Türkiye’nin hem de Dünya’nın önde gelen aydınlatma markalarından biri olmak adına, koşulsuz müşteri memnuniyetine ve çevre bilincine en yüksek değeri vererek çalışıyoruz.

Uzun yıllarda tecrübemizle inşaa ettiğimiz etik değerlerimize bağlı kalarak gerçekleştirdiğimiz ticari faaliyetimiz bizlere ayrıca gurur ve mutluluk vermektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz