Beş A Elektrik ve Elektronik San ve Tic Ltd Şti

0
2582

1995 yılında kurulan Beş A, aydınlatma elektroniği sektöründe Türkiye’de tasarım ve üretim yapan en önemli sanayi kuruluşlarından biridir. Üretimine elektronik balast ile başlayan Beş A, 1999 yılında ülkemizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürün yelpazesini acil aydınlatma kitleri, acil yönlendirme armatürleri ve acil aydınlatma armatürleri ile genişletmiştir.
2004 yılında bir yeniliğe daha imza atarak tasarımlarında LED aydınlatma teknolojisini kullanmaya başlayan Beş A, 2013 yılında SMD LED aydınlatması sistemlerinde kullanılmak üzere acil aydınlatma kiti, yüksek verimli LED sürücü ve alüminyum LED panel armatür çeşitlerini kendi bünyesinde geliştirip üretmeye başlamıştır. Böylelikle, müşterilerinin LED aydınlatması konusundaki en güvenilir çözüm ortağı olmuştur.
20 yıllık bilgi ve deneyimi ile birçok yenilikçi projeyi tamamlayarak uygulayan Beş A, 50’a yakın ürün grubundaki 500’ye varan geniş ürün yelpazesi ile sektörün ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Konusunda uzman 50 kişilik kadrosu ile Beykoz’da 2.500 m2 kapalı alanda faaliyetlerini yürütmektedir. Hızlı, verimli ve yüksek kapasiteli üretim yapan kurumumuz, öncü ve yaratıcı çalışmalar sunarak müşteri odaklı hizmet vermeyi stratejik hedef olarak benimsemiştir.
Yeni teknolojiler üretmeyi her zaman kendine hedef edinen Beş A, mekanik ve elektronik tasarımlarını kendi bünyesindeki TUV Rheinland sertifikalı Ar-Ge laboratuvarında yürütmektedir. Ürün tasarımı ve geliştirilmesinde kamu, sanayi, üniversite işbirliğine büyük önem veren Beş A, ülkemiz için bir ilk olan Enerji Verimli LED Aydınlatma Teknolojileri Araştırma, Geliştirme, Eğitim ve Uygulama Laboratuvarı’nın kurulduğu “EVATEG” Projesi’nin iştirakçisi olmuştur. TÜBİTAK desteği ile Türkiye’nin ilk “220 V ile Çalışan LED Lambalar için Mikroişlemcili Acil Aydınlatma Kiti” Ar-Ge projesini geliştirmiştir. Gücünün önemli bir kısmını “sürdürülebilir gelişim ilkesinden” ve bu ilkeye sıkı sıkıya bağlı çalışanlarından alan kurumumuz, bu projeler gibi birçok teknoloji geliştirme odaklı projeyi başarıyla yürütmektedir.
Ürün kalitesi TSE, TUV Rheinland ve BSI gibi uluslararası kuruluşlar tarafından tescillenen kurumumuz, ISO 9001 Standartları ile kalite yönetim sistemlerini de güvence altına almıştır. Tüm bu başarıların ışığında Beş A, “2020 yılında ülkemizi yurt dışında temsil eden öncü firmalar arasında olma” vizyonu ile hareket etmektedir.

ACİL AYDINLATMA KİT ÇÖZÜMLERİ
ACİL YÖNLENDİRME ARMATÜRLERİ
ACİL AYDINLATMA ARMATÜRLERİ
SENSÖRLÜ ACİL AYDINLATMA ARMATÜRLERİ
LED AYDINLATMA ÇÖZÜMLERİ
ELEKTRONİK BALAST & TRAFO

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz