Batman’lı İşadamları MAKEL Ziyaret etti

0
1099

Makel Şirketler Grubu; 21 – 23 Eylül tarihlerinde düzenlediği organizasyon ile 35 kişiden oluşan Batman’lı iş adamlarını Makel’de ağırlayarak firma ve ürünler hakkında bilgi aktardı. Makel Fabrikasını gezen ve müteahhit, elektrik firması yöneticileri ve mimarlardan oluşan ağırlıklı misafirler, anahtar ve priz üretiminden şalt ve Led Aydınlatma ürünlerine kadar birçok ürünün üretim şartlarını yakından izleme şansını buldular. Firma içinde gerçekleştirilen ve birçok kalite testine de şahit olan misafirler, Makel otomasyon teknolojisine ve laboratuar şartlarına hayran kaldılar.

Grubun Makel’e gelmelerinin ardından Konferans Salonu’nda hazırlanan sunumu dinlemek üzere bir araya gelen misafirlere Satış ve Pazarlama Direktörü Serkan Emsal firmanın kurumsal sunumunu gerçekleştirdi. Makel’in yeni ürünü olan Led Aydınlatma ürünleri hakkında da bir sunum yapan Emsal ürün grubu hakkında detaylı bilgiler aktardı.

Sunum sonrasında Makel üretim tesislerini gezen misafirler, hammadde girişinden ürün çıkışına dek tüm süreci yakından gözlemleyerek bilgi aldılar.

Ertesi gün ise Sultanahmet’e ziyareti gerçekleştiren misafirler, eşsiz bir tarihin  içerisinde gün boyu güneşin ve güzel havanın keyfini sürdüler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz