logo

Aydınlatma Sektörünün İletişim ve Tanıtım Noktası Olmaya Devam ediyoruz.

Her geçen gün büyüyerek tanıtım çalışmalarımıza devam ediyoruz. Pandemi sürecinde dahil baskısını ve dağıtımını aksatmadan itina ile yaptık. Dijital tarafta ise altyapısı ve bilinirliği güçlü bir marka haline geldik. Çünkü uzun yıllar planlı çalışmanın karşılığını gördük
Hedefimizi daima yurtdışı olarak belirledik. Önce dünyada düzenlenen Elektrik ve Aydınlatma fuarlarını hedef aldık. Elektrik ve Aydınlatma sektörün tanıtım gücü olmak için yüzlerce yurtdışı fuara katıldık. Ülkemizden hiç bir yayın kurumunun yapmadığını yaptık. Emek ve harcama yaptık. Afrika’dan Amerika kıtasına kadar yüzlerce Elektrik ve Aydınlatma fuarlarında firmalarımızı tanıtmak için stand açtık.
Sadece Türk firmalarının üretim gücünü göstermek ve algı oluşturmak istedik. Üretici ülke olmak ve onu anlatmak çok zordur ve bunu başardık.
 
Pandemi ile birlikte tedarik zincirleri değişiyor.
Seyahat yasakları ile birlikte süreçler değişti. Geçmişte oluşan köprüler geleceğe yansıdı. Artık her kapı herkese açık değil. Bilinen markalar ile geçmişte yurtdışı tecrübesi olanlar kazanıyor. Aydınlatma teknik dergisi olarak bizde bundan nasibimizi aldık. Bir çok yurtdışı partnerimiz oluştu.
Bizler uzun dönem çalışmaya başladık ve bugün bunun karşılığını hem baskılı hem dijital sayfalarımızda görüyoruz. Bir çok global fuarda logolarımız dönüyor. Yabancı ülkelerdeki yerel medyalar ile partner olduk.
Firmalarımızı bir kişiye daha ulaştırmak için; Binlerce dergimizi bazen uçak kargo, bazen gemi ile bazen de Tırla aylar öncesinden ülkelere gönderdik. İki dilde yayın yapıyoruz ki herkes okusun ve takip etsin diye.
Masa başı yayıncılık yapmadan 2021 yılında da daha güçlü olarak sahada olmaya devam edeceğiz. Dergimizin büyümesine katkı sunan ve destek olan herkese sonsuz teşekkürler.

Share
21341 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?