Aydınlatma Sektörünün 4’üncü AR-GE Merkezi Fiberli ’ye Ait

0
1863

Aydınlatma sektörünün 4’üncü ve Antalya’nın 11. AR-GE merkezi olmaya hak kazanan Fiberli ile Türkiye genelindeki aktif AR-GE merkezi sayısı 678’e ulaştı.
Inovatif fikirleri hayata geçirmek üzere teknoloji, bilim ve araştırma odaklı bir anlayış ile çalışan, 30 kişilik genç, eğitimli ve dinamik bir ekibe sahip olan Ar-Ge departmanı, Bilim,Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onayı ile “AR-GE Merkezi” olmaya hak kazandı. Aydınlatma sektörünün 4. AR-GE merkezi, Fiberli markasının sektördeki rekabetçi konumunu korumak ve ülkemizi teknoloji yarışında öne geçirmek için çalışmaya devam edecek Merkez, Fiberli bünyesinde bulunan laboratuvar, ileri yazılım, tasarım teknolojileri desteği ile ürün geliştirme süreçlerinde ve süreç iyileştirme projelerinde en büyük destek olacak.

Enerji verimliliği en önemli ilke…
Ürünleri ve süreçleri geliştirirken enerji verimliliğini, sürdürülebilir çevreyi ve tasarrufu kendisine felsefe edinmiş marka, Ar-Ge merkezi ile bütünleşik çalışan endüstriyel tasarım yetenekleri ile esnek taleplere ve teknolojik gelişmelere daha hızlı uyum sağlayabiliyor. Fiberli, bu yeni yapılanma ile müşterilerine katma değer sağlayan, yenilikçi, kaliteli ürünler üretmeyi, çevreye duyarlı teknolojileri ve süreçleri geliştirmeyi planlamakta.

Toplum  içerisinde teknoloji ve bilgi üretmenin önemli olduğu gerçeğinden yola çıkarak, AR-GE ekibine sonsuz destek veriyor ve geleceğe yatırım yapmaya devam ediyoruz.dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz