logo

Aydınlatma Sektörü Light + Building 2020 için hazırlandı.

Aydınlatma ve bina teknolojileri alanından 2.640 üretici şu anda Frankfurt am Main’de sektörün öne çıkan etkinliği  Light + Building 2020 için hazırlanıyor. 8 – 13 Mart tarihleri ​​arasında düzenlenecek dünyanın önde gelen fuarına, endüstri, ticaret, planlama ve mimariden birçok uluslararası uzman gelecek. Lider şirketler sektörün en önemli etkinliğinde müşterilerini ağırlayacak. Dünya Sağlık Örgütü, halk sağlığı yetkilileri ve uzmanların tavsiyeleri doğrultusunda tanılar koronavirüs tarafından enfekte olma riski çok düşüktür.dedi

Light + Building’in organizatörü Messe Frankfurt, Covid-19 konusunu çok ciddiye alıyor ve halk sağlığı yetkilileri ile sürekli temas halinde olduğunu açıkladı. Hem Dünya Sağlık Örgütü hem de yerel tıp yetkilileri, Light + Building’deki virüs bulaşma tehlikesini çok düşük olarak tahmin ediyorlar. Frankfurt halk sağlığı bürosundan Dr. Antoni Walczok Alman Basın Ajansı’na (dpa) virüse yakalamanın çok daha olası olduğunu ve ziyaretçilere ellerini daha sık yıkamalarını tavsiye etti.

Bulaşıcı hastalıkların yayılmasını önlemeye yönelik önleyici  önlem olarak Messe Frankfurt, özellikle giriş kapıları, kapı kolları ve yürüyen merdiven korkulukları gibi alanlar için ek temizlik önlemleri planlamaktadır. Ayrıca, fuar süresince  dezenfektan dispenserleri kurulacaktır.

Messe Frankfurt Başkanı ve İcra Kurulu Başkanı Wolfgang Marzin açıklamasında: “firma olarak bizim için hem riskleri hem de fırsatları değerlendirmek günlük iş hayatının bir parçası ve kararlar duygusal değil rasyonel olarak alınıyor. Bizim için ziyaretçilerimizin, katılımcılarımızın ve çalışanlarımızın sağlığından daha önemli bir şey yoktur. Aynı zamanda Light + Building ve tüm yenilikleri sektör için bir önemlidir. Tüm uzmanlara göre, koronavirüs ile enfekte olma olasılığı minimaldir. Tekrarlamak gerekirse: yetkililer herhangi bir uyarı yapmadılar. Light+building planlandığı gibi yapılacak. ”

light + building, Messe Frankfurt 2018

Bunun doğru bir karar olduğu, 7-11 Şubat tarihleri ​​arasında Frankfurt am Main’de düzenlenen son Ambiente tüketici ürünleri fuarında gördük. Yaklaşık 160 ülkeden 4.635 katılımcı ve yaklaşık 108.000 ziyaretçi çekti. Covid-19 ile bağlantılı herhangi bir tıbbi olay yoktu.

özet olarak;

  • Light + Building 8 – 13 Mart 2020 arasında planlandığı gibi gerçekleşecek.
  • · 2.640 katılımcı kayıtlıdır.
  • · Covid-19 enfeksiyonlarının yüzde 90’ından fazlası karantinaya alınan Çin şehri Wuhan ile sınırlıdır.
  • · Almanya’da kayıtlı Covid-19 enfeksiyonlarının çoğunluğu halihazırda karantinaya alınmıştır.
  • · Çin’den ve Çin’e uçuşlar şu anda çok sınırlıdır. Buna göre, bu aşamada kaç şirketin yer alacağını söylemek mümkün değildir.

Etiketler: » »
Share
966 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?