Avrupa, Asya ve Doğu ülkelerinde iş fırsatları ortaya çıkacaktır.

0
20622

Aydınlatma Sektöründeki firmalarımıza Pandemi döneminde neler yaptıklarını, bundan sonra bizleri nelerin beklediğini sorduk.

HEXALIGHT TÜRKİYE SATIŞ MÜDÜRÜ TAMER YİĞİT

HEXALIGHT Olarak Pandemi sonrasındaki planlamalarımızı belirledik. Dünya genelinde yaşanan Pandemi dönemi ülkemizde olduğu kadar küresel piyasaları da olumsuz yönde etkileyerek iş kaybına yol açmıştır, Yeni normal dönemin başlaması ile birlikte beklemede olan kamu ve özel sektör projelerinde hareketlilik beklenmektedir.

Pandemi dönemi içerisinde Hexalight olarak Aydınlatma çözüm ortağı olduğumuz Ataköy Uluslararası Gençlik Merkezi, Alibeyköy Yeniköy Emlak Konut projelerinin ürünlerini üreterek teslimatlarını yapmıştır.

Pandemi döneminin başlangıç noktası kabul edilen uzak doğu (ÇİN) kökenli firmalar ve ithalatçı  firmalar devletimizin getirdiği vergi oranları ile birlikte iç piyasada iş kaybına uğrayacaklardır ve bu durum bizim gibi yerli üretici firmaların potansiyelini artıracaktır. Bu durum bölgesinde üretim gücü olan ülkemize Avrupa, Asya ve Doğu ülkeleri  potansiyel iş fırsatları yaratacaktır. Hexalight Akıllı Aydınlatma çözümleri olarak; Türkiye ve Yurtdışı projelerinde pandemi dönemi öncesi ve sonrasında da yer almaya devam edeceğiz.

Yerli üretici olarak sahip olduğumuz  TSE, TÜV, OHSAS vs.  kalite belgelerimiz, tecrübeli ekimiz, çözüm ortağı olduğumuz partnerlerimizden aldığımız güçle birlikte Türkiye den dünyaya üretime devam edeceğiz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz