Asus Lighting 41.İstanbul Yapı 2018 Fuarına katıldı

0
1467

Aydınlatma sektörünün önemli firmalarından Asus Lighting,  8 – 12 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleşen 41.İstanbul Yapı fuarına katıldı. 41. İstanbul Yapı fuarı Tüyap Kongre ve fuar merkezinde cumartesi günü akşamına kadar devam edecek.

Asya / Avrupa kıtası ile Orta Doğu ve Kuzey Afrika’dan gelen ziyaretçileri ağırlayan dünyanın 5 büyük yapı fuarından biri olan İstanbul Yapı fuarı (Turkeybuild) İstanbul Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’nde kapılarını açtı.

Asus Lighting hakkkında bilgi

Şirket 1982 yılından bu yana dış aydınlatma sektörünün içinde bulunan, teknik ve vizyonel anlamda piyasaya yıllarca yön vermiş kadrosunun, ürün kalitesi ve hizmet standartlarını farklı bir çıtaya yükseltmek istemesiyle kurulmuştur. Bugüne kadar farklı kimlikler altında tamamlamış olduğu projeler, dünyanın önde gelen inşaat şirketleri ve mimarları tarafından takdirle karşılanmıştır.

Bugün ise yıllardır biriktirdiği tecrübesini asus lighting çatısı altında birleştirerek; müşterilerine çok daha kaliteli, çok daha hızlı ve çok daha yenilikçi çözümler sunmayı hedeflemektedir. Bünyesinde yüksek yol aydınlatmaları, park-bahçe aydınlatmaları, şehir mobilyaları, korkuluklar, kameriyeler ve daha birçok dekoratif ürünü alüminyumun yumuşaklığı ile , geleneksel sanatı modern teknolojilerle harmanlıyor.

Ürünleri dünya çapında kabul görmüş dev markaların elektrik-elektronik donanımları ile güçlendirerek, ürün ve üretim kalitesini uluslararası standartlarda tutmanın, bizi sektörün lideri konumuna getireceğinin farkında lığı ile hareket ediyoruz. Uygulama ve satış sonrası hizmetlerimiz ile her türlü projede sahadan en son bizim ayrılacağımızın bilinmesini istememizin nedeni, ürünlerimize olan güvenimizden ve aslında satış yaptığımız firmaları müşterimiz gibi değil ortağımız olarak görmemizden ileri gelmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz