Argesys Elektronik
“YERLİ VE MİLLİ TASARIM”

0
3124

ARGE yatırımları ile sektörde öne çıkan Argesys Elektronik Aydınlatma – Elektrik ve Elektronik sektörlerinin ihtiyacı olan ve ithalatı yapılan ürünleri ülkemizde üretmeye devam ediyor.

Argesys Elektronik ; Uzunca bir süredir 3,5W ile 40W aralığında sabit akım güç LED sürücüleri ile aydınlatma sektörüne hizmet veriyordu, Sektördeki firmalar, sabit gerilim LED sürücüler konusunda yerli üretim alternatifi arayışına girince, Argesys Elektronik çözüm üretmeye karar verip Asys serisi güç kaynaklarına iki yeni ürün eklemiş oldu. Argesys Elektronik 12V ve 24V sabit gerilim seçeneklerine sahip 35W ve 60W LED sürücülerini piyasaya sundu. Bu sürücülerin 100W ve 150W alternatifleri de kısa süre içerisinde firma ürün ailesinde yerini alacak.

LED sürücülerinin tamamında düşük ve yüksek gerilim koruması, kısa devre koruması ve aşırı yük koruması bulunuyor. Tam izole plastik kasa, sürücüye IP67 sınıfı koruma sağlıyor. Bu sayede dış ortam koşullarında çalışabiliyor.
LED sürücülerin TÜV sertifikasyon süreçleri de 2 ay içerisinde tamamlanacak.

Argesys Electronics, which stands out in the sector with its R&D investments, continues to produce products that are needed and imported by the Electricity and Electronics sectors in our country.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz