ALTEZ ELEKTRONİK Aydınlatma San. Tic. Ltd. Şti.

0
2693

Altez markası altında Türkiye’den dünyaya açılan kapı düşüncesiyle hedeflerimiz şunlardır:

  ALTEZ, aydınlatma ve taahhüt sektörünün ihtiyaçlarına göre hızlı, esnek ve çözüm sunan çalışkan bir firma olmak.

  Ürünlerinde, aydınlatma açısından görsellik, ergonomi, ekonomi; elektronik açıdan mükemmellik ve enerji tasarrufu kriterlerine göre profesyonel çalışmaları yansıtmak.

  Amacımız sadece ürün satmak değil, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre ürünler üreten, sistemler satan bir firma olmak.

  Her zaman elektronik olarak yenilikler yapmak, uzman olduğu acil aydınlatma ve LED konularında son teknolojiyi takip edip müşterine sunmak.

  Firmamız ülke ekonomisinde en önemli girdi olan enerji tasarrufu konusunu kendine prensip edinmiştir. Ayrıca en ekonomik kaynaklarının kullanılmasını, geliştirilmesini ve projelere uygulanmasını desteklemektedir.

  Elektronik aydınlatma teknolojisine yön veren uluslararası bir firma olarak çevrede görsel kirlilik yaratan ve enerji tüketimi fazla olan sistemler yerine, modern ve teknolojik üstünlüğe sahip ürünlerin kullanılması ve üretilmesi konusunda müşteri ve tüketicileri bilgilendirecek.

  Bayilerimizi sadece raftan mal satan değil, müşterilerini doğru ürün kullanmaya da yönlendiren ve bilinçlendiren bir ortak olarak görmek istediğimizden her türlü yardım ve desteği esirgemeyecek.

  Satış öncesi teknik veya dokümantasyon hizmetlerimizin ve sistem çözüm önerilerimizin yanı sıra, satıştan sonraki her türlü ihtiyaçta ve çıkabilecek problemler de müşterilerinin yanında olmak.

  Değişen ve gelişen ışık kaynakları ve elektronik komponentler doğrultusunda sürekli yeni ürünler geliştirmek.

  Dünyada elektronik aydınlatma konusunu yakından takip etmekte olan firmamız, uluslararası pazarda yerini almak için bütün çalışmalarını bu amaç doğrultusunda yapacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz