2021’deki ilk önemli Avrupa aydınlatma etkinliği!

0
23184

29. Uluslararası Aydınlatma Ekipmanları Fuarı LIGHT 2021 19-21 Mayıs 2021 Varşova Sergi Merkezi EXPO XXI, Polonya

Aydınlatma pazarında yaklaşık 30 yıllık deneyime sahip bir şirket olan Agencja SOMA, endüstrinin iyileşmesine katkıda bulunmak noktasında açık bir fırsat sunuyor.

29. Uluslararası Ticaret Fuarı LIGHT 2021, müşterilerle bağlantı kurmak için B2B toplantılarına odaklanmıştır.

Bugün, hızla değişen şartlarda iletişim kurmak ve yeni iş fırsatlarından yararlanmak her zamankinden daha önemli hale geldi.

Polonya, Varşova’daki LIGHT Fuar’ı sadece bir ticaret fuarı değil, aynı zamanda hem üreticiler hem de müşteriler için çok sayıda yeni fırsat oluşturan bir bağlantı ve yenilik sistemidir. Burada, Polonyalı fuar ziyaretçileri, faaliyetleri ve yeni projeleri için bir bilgi ve ilham kaynağı buluyorlar.

Polonya, iş yapmak için dünyanın sayılı yerlerinden biri olarak öne çıkıyor:

• Aralık 2020’de OECD, 2021 için Polonya GSYİH (Gayri Safi Yurtiçi Hasıla) büyümesini% 2,9 olarak tahmin etti.

 • Son 2 yılda sadece% 0,7’lik GSYİH düşüşü ile Polonya, OECD tarafından incelenen 47 ülke arasında ilk 10’da yer almaktadır.

 • 5 Kasım’da, Avrupa Komisyonu Polonya’daki kamu maliyesinin durumuna ilişkin olumlu tahminler sundu. Polonya’daki GSYİH büyümesinin 2021-2022’de sırasıyla% 3,3 ve% 3,5 olması bekleniyor.

 Polonya’daki aydınlatma pazarı birkaç yıldır dinamik olarak gelişiyor ve bu değişikliklerin itici gücü, diğerler unsurların yanı sıra nüfus artışı, şehirleşme ve iklim değişikliği olarak beliriyor. Bu nedenle, tüm LED teknolojileri ve akıllı LED aydınlatma yönetim sistemleri dahil olmak üzere modern aydınlatma çözümlerinin artan ihtiyaçlarını gözlemliyoruz. Bu ihtiyaca cevap, sadece iç pazarlara değil, aynı zamanda dış pazarlara da başarıyla tedarik eden Polonya ürünleridir. Ürünlerimizin kalitesi ve onlara olan ilgi de artıyor. Bunun kanıtı, her yıl dünyanın dört bir yanından binlerce alıcı ve tüccarın ziyaret ettiği Polonya aydınlatma fuarıdır. İlginç bir şekilde, yerli markalara ek olarak, yabancı katılımcılar da giderek daha fazla katılmaya istekli. Polonya yeni ve çekici bir pazar noktası.

Mayıs 2021’de Varşova, dünyanın dört bir yanından aydınlatma ve elektrik endüstrisini bir araya getiren etkinliklerin merkezine dönüşecek.

LIGHT, Polonya’daki en büyük etkinliK ve Avrupa’da üçüncü sırada yer alıyor. İki önemli B2B etkinliği ile birleştirilmiştir: ELEKTRİK ve OTOMASYON.

LIGHT Fuarı her yıl önde gelen üreticileri ve distribütörleri aydınlatma ürünleriyle ilgilenen herkesi kendine çekiyor.

Bu, Polonyalı ve yabancı şirketlerin en son teklifiyle tek bir yerde buluşmak, önde gelen ürünleri, yenilikçi çözümleri ve aydınlatma teknolojilerini görmek için tek fırsattır.

LIGHT, sadece 29 yıllık geleneğe sahip bir fuar değil, 1500’den fazla katılımcıya yönelik çeşitli konferans, atölye ve seminerler ve büyük bir tanıtım kampanyası ile birleştirilen bir ticaret fuarıdır.

LIGHT, Polonya’nın her yerinden mimarlar, tasarımcılar, inşaat sektöründen yatırımcılar, otel ve restoran sahipleri ve yöneticileri, yerel hükümet temsilcileri, endüstri temsilcileri, üreticiler, distribütörler, toptancılar ve perakendecilerden oluşan binlerce B2B ziyaretçisini bir araya getiriyor.

Tüm katılımcılar, ünlü Polonyalı mimar Justyna Smolec’in tasarımıyla düzenlenen Açık İç Bölge’ye de katılma şansına sahip olacaklar.

Her Polonyalı mimar, tasarımcı ve otel sahibi veya yöneticisinin yanı sıra toptancı ve perakendeciler, fuarımız, katılımcılar ve yenilikçi ürünleri hakkında bilgilendiriliyor.

Polonya aydınlatma pazarı uzun zamandır fark ediliyor ve LIGHT Fuarı’nın her baskısını düzenlerken yabancı firmaların iş politikasına sistematik olarak dahil edildiğini görüyoruz. Yabancı katılımcı sayısı birkaç yıldır sistematik olarak artmaktadır. Her yıl yeni ülkelerin temsilcileri katılım sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz