07 Eylül 2017'da eklenmiş, 157 kişi görüntülemiş
Pedaş LED Aydınlatma Teknolojileri A.Ş.
Adres : Merve Mh. Necip Fazıl Cd. No:6 Yenidoğan / Sancaktepe / İstanbul / Türkiye
Telefon : +90 216 364 33 27(Pbx)
Faks : +90 216 313 12 76
E-Posta : export@pedas.com.tr
Websitesi : http://www.pedas.com.tr/

Pedaş LED Aydınlatma Teknolojileri A.Ş.

GOLD FİRMA

Pedaş Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1979 yılında kurulmuştur. Pedaş 11.000 m2 büyüklüğündeki modern tesisinde, geniş çalışan kadrosuyla iç ve dış mekan aydınlatma armatürleri, endüstriyel tip aydınlatma armatürleri, ledli aydınlatma armatürleri,floresan ve yüksek basınçlı balastlar ve endüstriyel armatür camları üretmekte ve ürünlerini yurt içi pazara sunmanın yanında dünya üzerinde 40 ülkeye ihraç etmektedir.

Pedaş tecrübeli mühendis, tasarımcı ve tekniker kadrosuyla müşterilerinin Proje bazlı ihtiyaçlarını belirleme konularında da danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Aynı şekilde AR-GE departmanında deneyimli kadrosuyla yeni ürün geliştirme konularında sürekli çalışmalar yapmaktadır.

Pedaş köklü geçmişinden edindiği tecrübesini, yenilikçi ve inovatif vizyonuyla birleştirerek sektörün lider kuruluşları arasında yer almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Pedaş tedarikçilerini, çalışanlarını, müşterilerini ve diğer tüm paydaşlarını Pedaş Ailesinin bir ferdi olarak görmekte ve tüm aile fertlerinin mutluluğu için çalışmaktadır.

‘’Toplam Kalite Yönetimi’’ anlayışını tüm süreçlerde uygulayan Pedaş TSE-ISO 9001:2008 kalite standartlarında üretim yaparak, ‘’Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti’’ politikasıyla sürekli hedef büyütmekte ve geleceğe emin adımlarla yürümektedir.

Harita Bilgisi

İlgili Terimler :

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 7 + 5 = ?

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Sistemde firma tarafından eklenmiş haber bulunamadı