logo

INTERLIGHT MOSCOW ZİYARETÇİ SAYISI % 23 ARTTI…

24. İnterlight moskova fuarı geçen yıla göre ziyaretçi sayısında ciddi artış gösterdi.Geçen yıla göre katılımcı firma sayısı açısından pozitif eğilim gösterdi. Bu yıl fuara katılan katılımcı ülkeler: Belarus, Belçika, İngiltere, Macaristan, Almanya, Hong Kong, Hindistan, İspanya, İtalya, Kazakistan, Kırgızistan, Çin, Polonya, Kore Cumhuriyeti, Rusya, Slovakya, Tayvan, Türkiye, Finlandiya, Fransa ve Çek Cumhuriyeti oldu.

 

Fuar, önde gelen Rus ve uluslararası üretici ve dağıtıcılarla; dekoratif ve teknik ışıklandırma, akıllı evler ve bina otomasyonu, LED teknolojileri ve elektrik mühendisliği aralığında tüm ürün çeşitliliği ve modern çözümleriyle kendini ispat etmiştir.

Sergi, Expocentre fuar alanının dört pavilionun da yapıldı:
1, 7 (3, 4, 5. holler), 8 (1,2. holler) ve toplantı pavilionu ve “Sokak aydınlatmaları sergisi” ile birlikte açık alan.
Interlight Moscow 2018:
•21 ülkeden 447 katılımcı
•51 ülkeden 22 885 ziyaretçi
•Dört gün boyunca 31 920 tekil ziyaretçi geldi
Tekil ziyaretçi sayısı fuarın bir önceki yıla göre oranla %23 arttı.
Katılımcılar arasında çekirdek pazar oyuncuları.
Geleneksel olarak Interlight Moscow, uluslararası etkinlik statüsünü teyit ederek, yüksek düzeyde bir ziyaretçi katılımı gösterdi

Bu yıl fuara katılan katılımcı ülkeler: Belarus, Belçika, İngiltere, Macaristan, Almanya, Hong Kong, Hindistan, İspanya, İtalya, Kazakistan, Kırgızistan, Çin, Polonya, Kore Cumhuriyeti, Rusya, Slovakya, Tayvan, Türkiye, Finlandiya, Fransa ve Çek Cumhuriyeti oldu.

Aydınlatma kısmı endüstrinin tartışmasız liderleri tarafında temsil edildi: ALLUR, LLC; Arlight; ILEC “BL Group”; LLC; SDSВЕТ; LED-Effect; Maytoni; SONEX; TECHNOLIGHT TM; CENTRSTROYSVET; ASD, LLT, INhome, Russia; FAVOURITE; IEK GROUP; LEDVANCE; Larte Luce; MAKEL; TDM ELECTRIC; UNIEL; WOLTA vb.
Ayrıca Interlight Moscow uluslarası lider firmaların temsilcilerini de biraraya getirdi: BJB GmbH & Co. KG; Fael Luce; KAPID (Korean Association for Photonics Industry Development); KHATOD Optoelectronic S.R.L.; LED Linear GmbH; LEDS C4; Mono Elektrik Malzemeleri; POLINTER; TP Elektrik Malzemeleri; Vossloh-Schwabe Deutschland Gmbh; ZAMEL Sp.z.o.o. vb.

Konferans Program
Light + Building tarafından desteklenen Interlight Moscow’un ayrılmaz bir parçası, aydınlatma (Light) ve otomasyon (Building) olmak üzere iki önemli alanı geliştirmeyi amaçlayan kapsamlı bir programdı.

Dört gün boyunca ziyaretçiler açık eğitim alanlarında teorik ve pratik bilgiler edinmiş oldu: Elektrik Mühendisliği Akademisi, Interlight Tasarım Akademisi ve TechTalk Forumu. Aydınlatma tasarımı ve mimarinin tanınmış en iyi temsilcileri, açık eğitim alanında Interlight Design Academy kapsamında çeşitli dersler verdi.

Yıllık “Rus aydınlatma tasarımı” yarışması, aydınlatma tasarımcılarının gittikçe daha fazla ilgi ve daha fazla katılımını çekmeye başladı…

Eşsiz trend bölgesi “Aydınlatma Küpü” Dekoratif Aydınlatma Pavilionunun temel noktası oldu, aydınlatma tasarımında 50’den fazla modern trend sergilendi.

“Elektrik Mühendisliği Akademisi” açık eğitim alanı, “Elektrik Mühendisliği” konusuna ithaf edilmiş etkinlikleri biraraya getirdi. Şirket temsilcileri, dört gün süren bir dizi eğitim, konferans ve seminer programı düzenleyerek büyük projeleri uygulamaya geçirdi. Mekanın Statratejik Ortağı ise IEK GROUP oldu.

Intersec Forum Rusya, faaliyetlerini Light + Building tarafından desteklenen Interlight Moscow bazında başlattı.
Rusya Federasyonu’nun İnşaat, Konut ve Kamu Hizmetleri Bakan Yardımcısı Andrey Chibis Intersec Forumuna katılım için mutlu olduğunu ve “bu platform, kilit piyasa oyuncularının kendi gelişimlerini ve başarılarını sunmalarına ve deneyimlerini paylaşmalarına olanak sağlıyor” dedi.
12. kez LED Forum, LED tabanlı teknolojilerin beklentilerini ortaya çıkarmak için kapılarını açtı. Forumun oturum çerçevelerinin birinde – “Tarım sektöründe aydınlatma: seralar” – Panasonic Rusya ve Moskova Timiryazev Tarım Akademisi arasında bir işbirliği anlaşması da imzalandı.

Interlight Moscow 2018 kapsamında; Rus Elektroteknik Şirketler Birliği (RAEC) Forumu, Rus Aydınlatma Endüstrisi Bilimsel Teknik Konseyi, Uluslararası Aydınlatma Komisyonu (CIE) özel toplantısı, aydınlatma piyasasında etik iş tüzüğü gibi çok sayıda endüstri etkinliği düzenlendi. Ayrıca, Ulusal Bilim ve Teknoloji Üniversitesi NITU “MISiS” ile ortaklaşa Аll-Russian gençlik forumu “Akıllı Şehir” açılışı gerçekleştirildi.

Interlight Moscow, konferans programı doğru teorik temeli oluştururken aydınlatma programını geliştiriyor ve bina otomasyonu ve güvenlik sistemleri bölümünü güçlendiriyor.
25. Interlight Moscow’un Fuarı her zamanki yerinde – IEC Expocentre’da 10 ila 13 Eylül 2019 arasında gerçekleştirilecek.

Share
1959 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ