30 Ağustos 2017'da eklenmiş, 164 kişi görüntülemiş
Alkan Asya Afrika Üret. ve Elek. Malz. San Tic AŞ
Adres : Perpa Ticaret merkezi A Blok Kat:1 No:9/0044 Okmeydanı, İSTANBUL Türkiye
Telefon : +90 216 735 25 40/41/42
Faks : +90 216 735 25 43
E-Posta : alkan@alkanaydinlatma.com
Websitesi : http://www.alkanaydinlatma.com

Alkan Asya Afrika Üret. ve Elek. Malz. San Tic AŞ

GOLD FİRMA
Alkan Grup,  1967 yılında %100 yerli sermaye ile Rize de temeli atılan ve o tarihten bu yana aydınlatma ve elektrik sektöründe yer alan üretim ve Ar-Ge çalışmalarının yanı sıra DISANO, PHILIPS, SIEMENS, OSRAM VE GENERAL ELECTRIC gibi birçok dünya markasının hem bayiliğini hem temsilciliğini yapmaktadır.
Yarım asırlık tecrübesiyle, sektör de kullandığı teknolojisi, kalite standartları, yetkin çalışanları, müşteri odaklılığı, sosyal sorumluluk bilinci ile anılan, sektöründe öncü ve birçok yeniliği Türkiye’ye kazandırmış bir markaya dönüştüğünü görüyor ve bunu ortak bir gurur kaynağı olarak yaşıyoruz.
Şirketimiz, 86 000 m² fabrikası, 1 300 m² merkez ofisi ile 200’e yakın çalışanı ve 45 aracı ile ürün portföyünü Türkiye’nin her noktasına ve 36 ülkeye ihraç etmektedir.
En önemli ilkelerinden biri enerjiden tasarruf ilkesi ve LED aydınlatma teknolojisinde ki gelişimini almış olduğu TSE, ISO ve OHSAS sertifika belgeleri ile kanıtlamaktadır.
Ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun tasarımları ve ürünlerinin kullanım kolaylığı, insana ve doğaya saygılı üretimi, rekabet gücü yüksek, yenilikçi ve yaratıcı ürünlerimiz ile sektöre yön veren hizmetlerimizde büyümeye devam etmekteyiz.
İlgili Terimler :

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 4 + 9 = ?

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Sistemde firma tarafından eklenmiş haber bulunamadı